Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Trzy zasady projektowania opakowań z pudełek papierosów
- Nov 06, 2017 -

Trzy zasady projektowania opakowań papierosów
Poznaj etapy projektowania Box Papierosów, zobacz tak wiele kreatywnych opakowań za granicą lub wybierz swój ulubiony produkt Opakowanie pudełka papierosów. Przede wszystkim projektowanie opakowań papierosów nie jest geometryczną mozaiką. Ani wyobraźni wyobraźni. Powodem tego jest to, że w zasadach projektowania Paczki Papierosów średnie i małe opakowania najlepiej uformować z pojedynczego arkusza papieru, aby zmniejszyć ilość przywierania i łączenia. Kolejnym krokiem są bardziej szczegółowe zasady projektowania opakowań
Zilustruję zasady projektowania opakowań papierosów z trzech różnych perspektyw, w tym ogólnego projektu, projektowania strukturalnego i projektowania dekoracji.
Po pierwsze, ogólne zasady projektowania
1. Ogólny projekt powinien spełniać nawyk konsumenta polegający na pierwszej obserwacji głównej tapicerki opakowania z paczką papierosów przy podejmowaniu decyzji o zakupie.
2. Poznaj własne produkty z pudełek na papierosy, aby zapewnić konsumentom jak największy efekt wizualny podczas wyświetlania okien, półek i innych działań promocyjnych.
3. Aby spotkać się z większością konsumentów z prawem do otwarcia pokrowca na pudełko z papierosa. Oto małe wytłumaczenie, prawo do otwarcia pokrywy papierosów odnosi się do pudełka na świecie i pudełka do wyświetlania. Ale odnosi się do pola typu książki (nie wiesz, jak przemysł opakowaniowy jako skrzynkę) i składane pudełko. Podobnie jak uczucie obracania książki.
Po drugie, zasada projektowania strukturalnego
1. Składanie Złącze pudełka na papierosy powinno być przymocowane do panelu tylnego, w szczególności do panelu końcowego, który można przykleić do panelu tylnego, a nie do panelu przedniego lub panelu końcowego, który można przykleić do panelu przedniego .
2. Osłony pudełka na papierosy należy przymocować do tylnego panelu.
3. Główna podstawa pudełka na papierosy powinna być zwykle przymocowana do przedniego panelu. W ten sposób, gdy konsument patrzy prosto na opakowanie Cigarette Box, nie obserwuje się żadnych wad wyglądu spowodowanych połączeniem lub niedogodnością odbioru zawartości spowodowaną otwarciem pokrywy pudełka do tyłu.
Pudełko z perfumami Po trzecie, dekorowanie zasad projektowania
Oryginalna dekoracja oznacza "naczynia lub wygląd towaru" "modyfikacja" (ze słownika Xinhua)
Główną tapicerką jest ta, którą po raz pierwszy pokazano konsumentowi
1. Główna dekoracja opakowania papierosów powinna być zaprojektowana w płycie czołowej lub na pokrywie pudełka papierosów, co oznacza, że ​​tekst i mniejszy wzór wzoru na płycie końcowej lub płycie tylnej.
2. Gdy ma zostać postawiony Pude³ko Papierosów, tapicerka powinna uwzględniać pozycję górnej i dolnej osłony. Ogólna grafika to okładka, dół w dół i pozycja otwarta u góry, na przykład pakiet perfum po prawej stronie.
3. Gdy paczka papierosów powinna być wyświetlana poziomo, powierzchnia dekoracyjna powinna uwzględniać zwyczaj używania prawej ręki, aby otworzyć całą grafikę z lewym końcem do góry, prawym końcem w dół i otwartą pozycją na prawym końcu.
Podsumowując, te trzy zasady projektowania mają umożliwić konsumentom swobodę, ale także umożliwić konsumentom płynne korzystanie. Konstrukcja opakowania z papierosami nie sprawia, że ​​konsumenci czują się nieswojo, czując się nieswojo.
Widzimy, że Pudełko z papierosem na powyższym rysunku ma pudełko z pudełkiem na książki, które konsumenci mogą odebrać. W tym samym czasie ten papieros nie tylko zaprojektował projekt zewnętrzny pudełka, ale również sporządził dokument projektowy dla każdego pudełka, w którym znajdują się pierogi. Cały kolor projektu jest wygodny i dodaje dużo koloru do produktu.