Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Wprowadzenie do produkcji papieru z folii aluminiowej papierosów
- Jun 02, 2017 -

Papier z papierowej folii aluminiowej W celu ustalenia wizerunku firmy, zwiększenia wartości marki, ale także na potrzeby bezpieczeństwa, przedsiębiorstw papierosowych, aby zapewnić jakość papierosów w tym samym czasie, coraz większą uwagę na okładziny z opakowania papierosów - aluminium opracowanie i wykorzystanie folii, wydrukowano na ich grafice, ponieważ papierosy wykonane z folii aluminiowej na ilustracjach, kolorowe, odporne na wilgoć funkcje przeciwdziałające fałszerstwom zarówno w nowym okresie rozwoju.

Papier z papierowej folii aluminiowej W chwili obecnej chińska produkcja papierosów z zadrukowanych papierosów wykonanych z folii aluminiowej ma wspólną cechę, tzn. Niezależnie od tego, czy jest ona pozytywna czy negatywna, w większości drukowana z chińską, chińską pinyin lub angielską stroną drukowaną lub pełną wersją papierosów. nazwa fabryki, są również wydrukowane z logo firmy. Jeśli specjalnie dla marki specjalnego papieru z folii aluminiowej jest nie tylko drukowane z nazwą, ale również drukowane z nazwą marki i wzorami dekoracji.

W szczególności można go podzielić na następujące kategorie. Jeden znajduje się na górze folii aluminiowej nadrukowanej na przedniej nazwie lub nazwie i logo firmy. Takich jak fabryka papierosów Bengbu produkowane papierosy, folia aluminiowa drukowane przez słynnego kaligrafa Zhang Kai Fan wpisane nazwę "Bengbu Cigarette Factory" i angielskie logo "BENGBU CIARETTE FACTORY" słowa; Fabryka papierosów Huaiyin produkowała papierosy, folię aluminiową drukowano za pomocą słów "Huaiyin Cigarette Factory", "HUAIYIN" i logo firmy. Jedna jest w folii aluminiowej z przodu lub z tyłu drukowana z pełną wersją chińskiej, pinyinowej lub angielskiej nazwy, a niektóre drukowane są również z logo firmy. Takich jak fabryka papierosów Ningbo produkowane papierosy, papier z folii aluminiowej drukowane z pełną wersją chińskiej nazwy fabryki fonetycznego alfabetu; Fabryka papierosów Kunming produkowała papierosy, folię z folii aluminiowej z pełną wersją angielskiej nazwy; Fabryka Papierosów Yuxi produkowała papierosy, folię aluminiową drukowaną na logo Hongta Group oraz angielską nazwę; Yizhong Tobacco (Group) Co., Ltd. fabryka papierosów produkuje papierosy, folia aluminiowa jest drukowana z pełną wersją logo grupy i chińską nazwą.

Papierosowa folia aluminiowa Papier One jest przeznaczony dla konkretnej marki folii aluminiowej, która charakteryzuje się dodatnią lub ujemną stroną folii aluminiowej z nadrukowaną pełną nazwą i marką oraz logo marki. Takich jak papierosy Fabryka Papierosów Longyan "siedem wilków", folia aluminiowa nadrukowana z tyłu pełnej wersji znaku firmowego "siedem wilków"; Papierosy "gości" papierosów Chuxiong, folia aluminiowa nadrukowana na odwrocie pełnej wersji "Hongta Group Chuxiong Fabryka Papierosów wyprodukowała gości" List i jego logo znaku towarowego; Papierosy z papierosami Ningbo "Red Eagle", papier z folii aluminiowej z pełną wersją chińskiej nazwy fabryki fonetycznych alfabetów, odwrotnie nadrukowywany "DAHONGYING" Chinese Pinyin i logo znaku towarowego. Istnieje również drukowany tekst papierosów wykonanych z folii aluminiowej, takich jak papierosy Red River 88 "Red River" i papierosy 99 "Red River", folia aluminiowa jest wydrukowana po przeciwnej stronie pełnej wersji "Red Rzeczne papierosy z ogniem Jun "Tekst reklamowy