Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Krótka dyskusja na temat techniki projektowania wtyczki
- Jul 20, 2017 -Krótka dyskusja na temat techniki projektowania wtyczki

Być może zastanawiasz się, czy nie jest to tytuł projektu wtyczki, która jest pół-procentową relacją z Wang Sicong? W rzeczywistości, mały makijaż powie, że Wang Sicong po prostu chciał użyć swojej odpowiedzi dla internauty "praktyka czyni mistrza". Jako producent opakowań mówi o różnych technikach projektowania opakowań, ale także o wieloletnich doświadczeniach, które podsumowują na wylot, praktyka czyni mistrza, tak więc, jeśli chodzi o Plug Wrap poniżej tych technik projektowania opakowań, mam nadzieję, że każdy może dokładnie obejrzeć, być może przydatny!

1. Projekt opakowania wtyczki powinien być przyjazny dla środowiska

Powodem, dla którego niektórzy ludzie są odporni na pakowanie, jest fakt, że uważają, że opakowanie marnuje zasoby i zmarnuje je po usunięciu. Jest to bardzo szkodliwe dla ochrony środowiska. Jeśli jednak projekt opakowania wtyczkowego nadaje się do recyklingu, nie trzeba się o to martwić, więc ochrona środowiska w projektowaniu opakowania czasowego powinna uwzględniać czynniki środowiskowe.

2. Projektowanie opakowań elektronicznych powinno być innowacyjne

W tej erze wszystko, co sprzedajesz, jest bardzo konkurencyjne i nie może łamać zasad dotyczących produktu, ale na opakowaniu możemy. Pod tym względem producent piwa ANHEUSERBUSCH spisał się dobrze, wymyślili zupełnie nową koncepcję opakowań, Plug Wrap i niespodziewanie zdobyli wiele nagród za wzornictwo opakowań. Koncepcja jest bardzo prosta. To dziwne, że nikt nigdy o tym nie pomyślał. Wszyscy wiemy, że piwo jest pakowane w szklane butelki lub pakowane w aluminiowe puszki, a pomysł ANHEUSERBUSCH polega na połączeniu tych dwóch koncepcji razem, materiałach 3lian, nowych opakowaniach - wychodzą butelki aluminiowe. Jest wyjątkowy, jest piękny i nadaje się w 100% do recyklingu. Opakowanie piwa może być innowacyjne, Plug Wrap również jest w porządku, więc producent opakowań może uczyć się z paszy.

3. Plug Wrap Oślepia kolory produktu

Dzięki ciągłemu postępowi technologii druku, coraz bardziej kolorowemu opakowaniu produktu w realizacji konsumenta, elektron jest bardziej zaawansowany technologicznie, Plug Wrap, oczywiście, może również olśniewać kolorowymi, producentami opakowań CMYK powinny być cztery kolory nadruku spełnić ten wymóg.

4. Zaprojektuj Plug Wrap, aby uzyskać charakterystykę klientów

Świetne jest dla płci projektowania jest bardzo ważne, ale wielu nie wzięło tego jako kluczowego producenta produktów, Plug Wrap ich opakowania często WYKORZYSTUJE projekt "centralnego pustego rzeźbienia", który wygląda dobrze, ale nie ma proszku "prawdziwa miłość". A jeśli masz jasną orientację dla konsumenta, a następnie zaprojektujesz opakowanie w oparciu o ich wymagania, to nie to samo. Produkty AX firmy Unilever mają bardzo wyraźną pozycję - młodzi ludzie w wieku od 18 do 35 lat. Dlatego ich projekt opakowań skupia się na przyciąganiu tych osób. Opakowanie AXESHOWERGEL to gruby, czarny plastikowy pojemnik o wytrzymałej powierzchni, która jest popularna wśród tych młodych ludzi i jest tak prosta jak olej smarujący.