Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd

Bright Packaging to wyspecjalizowany producent i dostawca, który ma na celu zapewnienie kompleksowego rozwiązania w odniesieniu do wymagań klientów dotyczących materiałów opakowaniowych papierosów.  Od dziesięciu lat firma zajmuje się branżą tytoniową.  Obecnie obsługujemy nielicznych klientów zlokalizowanych w różnych krajach na całym świecie.  Siła firmy jest wspierana przez nasze bogate doświadczenie w obsłudze klientów, dogłębne zrozumienie branży i produktów wysokiej jakości.


Istnieje szeroki zakres materiałów, które Bright Packaging może dostarczyć.  Wśród materiałów są materiały niestandardowe NTM (materiały nie tytoniowe), RYO (produkcja własna) i produkcja filtrów.  Znaczną część klientów to małe i średnie fabryki papierosów.  W Bright Marketing przyjmujemy wszystkich klientów jako klientów VIP, a najwyższa jakość przywiązuje się do jakości produktów i zadowolenia klientów.  Firma szczyci się bogatą ofertą wysokiej jakości międzynarodowych klientów i udokumentowaną historią w zakresie obsługi klienta i integralności firmy.


Firma kładzie nacisk na personalizację wartości swoich pracowników, ciągłą poprawę jakości i dobrobytu personelu, a tym samym gwarancję jego ogólnej jakości wykonania.  Jego zaawansowane koncepcje zarządzania działają jako siłę napędową dla zrównoważonego rozwoju firmy.  Przez lata firmy prowadzona była z myślą o "dążeniu do doskonałości w jakości, tworzeniu perfekcyjnego opakowania" oraz pod przewodnią zasadą: "kwestie wiarygodności, traktowanie klientów szczerze, rozwój jakości, sprawiedliwość".  W rezultacie firma zdobyła uznanie klientów, wywierała znaczący wpływ i reputację dźwięku zarówno w kraju, jak i za granicą w przemyśle tytoniowym.